Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
On ma w d... wyborców tak samo jak całą lubelszczyznę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Nie rozumiem, po co kandydował ???
Jak to po co. By zrezygnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Za przeproszeniem, odstosunkuj się od nas i naszego Krzyśka. To swietny szef, pracuje sie dla niego miło i bezstresowo. Nie szukam innej roboty, gdzie było by mi lepiej. Krzysiek jest swój chłop dla swoich.
Ty to jesteś zajebisty normalnie. Najpierw piszesz z innego nicka. Teraz z innego. Najpierw wyjeżdżasz mi z pretensjami ,że gdzie są te drogi,które on buduje a których Ty nie widzisz. Jesteś jego przeciwnikiem, zacięcie próbujesz wyciągać jakieś brudy, negatywy. Potem, jak nie możesz wybrnąć z tematu to zmieniasz front.Piszesz spod innego nicka. Nagle okazuje się,że jesteś jego pracownikiem i próbujesz negatywami podkładać mu świnię!!!!!!!! takich ludzi to on powinien eliminować!!!!!!Albo wychodzisz z założenia,że nie ważne co mówią byle by mówili.Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
On ma w d... wyborców tak samo jak całą lubelszczyznę!
Jak tak to pojemny jest! Ale tak na poważnie - jakas nowa moda. Kandyduje, zdobywa mandat i mówi pass. Jakiś niezdecydowany czy co. Co to za manager wojewódzctwa co nie potrafi się zdecydowac. Czy w codziennej swej pracy też tak zmienia zdanie? Chyba, że to realizacja z góry założonego planu, jesli tak to to jest zwykłe oszustwo. Ja jako wyborca czuję się oszukany. Temu Panu dziekuje, w kazde nastepne wybory nie ma mojego głosu On jak i jego partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nagle jak widzisz,że robi się gorąco to zmieniasz zdanie,zupełnie. Nagle go wręcz kochasz,że jest Twoim szefem a niedawno pisałeś co innego. To zdecyduj się jak jest naprawdę. Czy jesteś tam tylko po to,żeby być ot,tak. Czy jednak po coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówił, że będzie łatwo ja podziwiam za decyzję jest wiele do zrobienia i hetman widać nie miga się od ciężkiej roboty. 3mam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na to jak by nie podjął decyzję to będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manager napisał:
Jak tak to pojemny jest! Ale tak na poważnie - jakas nowa moda. Kandyduje, zdobywa mandat i mówi pass. Jakiś niezdecydowany czy co. Co to za manager wojewódzctwa co nie potrafi się zdecydowac. Czy w codziennej swej pracy też tak zmienia zdanie? Chyba, że to realizacja z góry założonego planu, jesli tak to to jest zwykłe oszustwo. Ja jako wyborca czuję się oszukany. Temu Panu dziekuje, w kazde nastepne wybory nie ma mojego głosu On jak i jego partia.
Spokojnie, życie płynie dalej. Nastepne wybory dopiero za cztery lata i większość zapomni. Zobaczysz. Plan jest świetny, napędzic głosów na liste i się wycofac. A ze niektórzy czuja się oszukani, za cztery lata może zapomna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manager napisał:
Jak tak to pojemny jest! Ale tak na poważnie - jakas nowa moda. Kandyduje, zdobywa mandat i mówi pass. Jakiś niezdecydowany czy co. Co to za manager wojewódzctwa co nie potrafi się zdecydowac. Czy w codziennej swej pracy też tak zmienia zdanie? Chyba, że to realizacja z góry założonego planu, jesli tak to to jest zwykłe oszustwo. Ja jako wyborca czuję się oszukany. Temu Panu dziekuje, w kazde nastepne wybory nie ma mojego głosu On jak i jego partia.
My Tobie również dziękujemy, jest mnóstwo innych ludzi,którzy uważają inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spokojnie, życie płynie dalej. Nastepne wybory dopiero za cztery lata i większość zapomni. Zobaczysz. Plan jest świetny, napędzic głosów na liste i się wycofac. A ze niektórzy czuja się oszukani, za cztery lata może zapomna.
Ja nie zapomne, napewno. Raz oszukał, drugi raz nie dam sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Za przeproszeniem, odstosunkuj się od nas i naszego Krzyśka. To swietny szef, pracuje sie dla niego miło i bezstresowo. Nie szukam innej roboty, gdzie było by mi lepiej. Krzysiek jest swój chłop dla swoich.
Tak, dobry. Tak, dla SWOICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skladam wniosek o sklonowanie Pana K. i obsadzenia i mandatu i stolka w urzedzie m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn24.pl/-1,1721684,0,1,kolejny-posel-psl-rezygnuje-z-mandatu,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Brawo dla Pana Krzysztofa.
Chodzi o Pana Cugowskiego? Brawo w takim razie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Ja widzę, że PSL bardzo liczy na popularność dzięki działaniom samorządów, które głównie są przez nich obsadzone, ale ... Sam mieszkam w gminie wiejskiej gdzie wójtem jest działacz PSlu, dużo robi, ale wszystko w części gminy w której sam mieszka, resztę olewa. I co? Część gminy (ok.20%) popiera i wójta i PSL, reszta jest wściekła. Z tych 20% zadowolonych na wybory chodzi połowa co daje już tylko 10%, z tych 10% jednak tylko ok. 1/3 zagłosuje na PSL co daje ostatecznie 3% poparcie w wyborach. Bez chłopów i zadowolonej wsi PSL nie ma w sejmie. Przejadą się na olewaniu chłopów i swych nadziejach opartych na samorządzie, już wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuś zmęczony na tej fotce. Już fotoszopa nie stosuje się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam gadacie, ze wiecej na niego nie zaglosujecie... nie wiem co sie stalo z wasza pamiecia gdy znow glosowaliscie na muche i bukietowa mucha i hetman juz pokazali, czekamy na reszte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bn napisał:
cuś zmęczony na tej fotce. Już fotoszopa nie stosuje się?
kurde jeszcze dzisiaj widziałem Go na plakacie wyborczym to miał bujna grzywke, a dzisiaj ... faktycznie dużo stresu chłopa kosztowała ta decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poco tacy ludzie mącą ludziom w głowach oj Panie Hetman,Czy są ludzie niezastąpieni..Na przyszłe wybory takich trzeba kreslic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...